Jak wzmocnić długoletni związek?

Nie ma recepty na udany związek. Z czasem uczucie nie jest tak intensywne, jak w pierwszych miesiącach bycia razem. Motyle w brzuchu i ta nieustająca chęć bycia ze sobą. W każdym jednak związku jest szansa, aby powrócić w nim do podobnego stanu. Wystarczy kilka wskazówek, które pomogą tego dokonać. Sexi bielizna, randki, spędzanie czasu razem, czy wyrażanie uczuć – to jedne z zasad, które na nowo rozpalą w was ogień miłości.

Sekret długoletniego, udanego związku

sexi bielizna

Jesteś w związku z długim stażem, nie oznacza to jednak, że macie przestać się starać. Partnerstwo, czy małżeństwo to ciągła praca i wypracowywanie wspólnych kompromisów, które sprawiają, że bycie razem jest możliwe. Nie każdemu udaje się to osiągnąć, gdyż w niektórych związkach jest za dużo egoizmu, a za mało porozumienia. Ciesz się więc, jeśli z partnerem udało Ci się osiągnąć długoletni staż. Nie każdy to potrafi. O związek trzeba jednak dbać. Sexi bielizna, wspólne wypady i rozmowy, zainteresowanie sobą i ciągłe budowanie intymności – to ważne filary udanego związku. Kilka wskazówek, które czynią związek długotrwałym i udanym:

  • Nie przestańcie o siebie zabiegać

Niestety, często dzieje się tak, że w związkach po pewnym czasie zaczyna brakować słów czułości. Monotonia wkrada się w słowa i czyny. Bycie razem przez długi czas nie oznacza, że w związku przestaje padać słowo „kocham Cię”, bo to uczucie jest przecież oczywiste. Właśnie nie. Każde z was potrzebuje zapewnień o miłości. Mówcie to sobie i okazujcie.

  • Intymność

Sexi bielizna waszemu życiu intymnemu nada trochę pikanterii. Zaskocz swojego partnera uwodzicielskim kompletem erotycznej bielizny, który na pewno odświeży wasze łóżkowe relacje.

  • Przebywajcie ze sobą

Kto powiedział, że po latach związku nie możecie wyjść na randkę? Takie spotkania nie są zarezerwowane tylko dla par, które dopiero co zaczynają ze sobą być. Odstawcie zobowiązania na bok i znajdźcie czas dla siebie. Nie można nigdy w pełni poświęcać się pracy, dzieciom, czy rodzinie. W tym wszystkim musi być czas tylko dla was i rozmów.

  • Samorozwój

Bycie razem jest bardzo ważne, ale każde z was musi mieć też własną przestrzeń, w której będzie mogło spotkać się z kolegami na meczu lub z przyjaciółkami na kawie. Związek to nie klatka i każdy z was powinien mieć czas dla siebie i rozwijanie własnych pasji.

  • Zawsze znajdujcie w sobie pozytywne cechy

Porozrzucane ubrania, brudne naczynia, czepianie się. W codziennym, wspólnym życiu znaleźć można masę wad, o które się sprzeczacie. A może by tak przede wszystkim szukać w sobie tych pozytywnych stron? Mówcie sobie o nich. To was będzie wzajemnie budować. To tylko kilka zasad, których stosowanie się znacznie polepszy wasze wspólne życie. Są to małe rzeczy, o których w codziennych obowiązkach się zapomina. Jak widzisz nie jest tego wiele, a wcielenie ich na pewno polepszy jakość waszego związku.