Najciekawsze trendy w męskiej modzie sezonu jesień-zima

Podobnie jak kobiety, coraz więcej mężczyzn dba o swój wygląd i stara się, by jego strój był modny i na czasie. Moda męska zmienia się bardzo szybko, dlatego trzeba śledzić modowe magazyny oraz strony internetowe, by ubrać się modnie i z gustem. W poniższym artykule prezentujemy najciekawsze trendy w modzie męskiej sezonu jesień-zima. Dzięki nim nie popełnisz wizualnej wpadki i będziesz zawsze wyglądał jak ktoś, kto wie co jest akurat na czasie.

Kamizelki

Ta bardzo popularna i przydatna cześć garderoby szczególnie w ostatnich kilku latach zyskała swoje duże grono wielbicieli. Charakterystyczny bezrękawnik pełniący funkcję ocieplacza pojawia się już we wszystkich znanych sieciówkach. Można je nosić w wielu różnych konfiguracjach, szczególnie, że w ostatnim czasie kamizelki straciły trochę ze swego sportowego charakteru. Są niezwykle wygodne i nadają się na rozmaite okazje.

Flanela górą

W ostatnich latach obserwowaliśmy powrót na polskie ulice koszul flanelowych. Dziś już coraz więcej męskiej garderoby wykonanej jest z tego ciepłego i miękkiego materiału. Jeśli chcesz wyglądać modnie i elegancko, nie wahaj się zakupić dla siebie ubrań wykonanych z flaneli. Popularne sieciówki proponują nie tylko tradycyjne flanelowe koszule, ale także marynarki, płaszcze czy nawet spodnie wykonane z tej tkaniny.

Wyraźna krata

Kraty w modzie męskiej mają to do siebie, że wciąż lubią powracać. Tak jest i tym razem. W najbliższych sezonach mężczyźni znów ubierać się będą w charakterystyczne, szerokie kraty. Szczególnie popularne będą marynarki oraz koszule w tym wzorze. Jeśli chcesz, by ubranie posłużyło ci dłużej, bez względu na modę, wybierz kratę w tradycyjnych, stonowanych barwach, takich jak czerń, brąz, beż, granat czy zgniła zieleń.

Golf

Podobnie jak z kratami, golfy są raz częścią garderoby, którą uwielbiamy, a innym znów razem taką od której uciekamy z krzykiem. Ten sezon to zdecydowanie zielone światło dla golfów. Będą pojawiały się w sklepach nie tylko w postaci ciepłych swetrów, ale także cieńszych, bawełnianych bluzek. Golfy w postaci swetrów świetnie sprawdzą się noszone samodzielnie, ale można je także zestawić z bardziej codzienną marynarką. W ten element garderoby zdecydowanie powinien zaopatrzyć się każdy mężczyzna.