Nieoczywisty makijaż we własnym stylu

Nie istnieje chyba kobieta, która w pewnej chwili swojego życia nie marzyłaby o idealnym, nieoczywistym, tajemniczym, a przy okazji perfekcyjnie wykonanym makijażu. Niestety wiele kobiet nie ma odwagi wykonać takiego makijażu nawet będąc u kosmetyczki przed wielką okazją, a co dopiero mówić – w domu. Teraz cały proces znacznie ułatwią cienie Nabla i inne kosmetyki tej marki.

cienie NablaIdealny kosmetyk to taki, który ma doskonałą jakość i nie pogarsza po kontakcie ze skórą jej kondycji. To jednak nie wszystko; niemniej istotna jest trwałość makijażu, zwłaszcza w obliczu kontaktu z różnymi warunkami pogodowymi czy potem. Zarówno cienie Nabla, jak również i bronzery, rozświetlacze czy produkty do brwi mogą cieszyć się tymi cechami – i zachwycają nimi kolejne kobiety.

Nieoczywisty kolor

Jedną z pierwszych cech, która rzuca się w oczy, gdy przyglądamy się paletom cieni Nabla, jest ich nieoczywisty kolor. Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim trudno mówić o tym, że konkretny cień do powiek ma jedną barwę. Bardzo często połączenie wydaje się wręcz nietypowe, np. czerwienie zestawione z zielenią i metalicznymi drobinkami. Wszystko to jednak na skórze prezentuje się doskonale, o ile dobrze dopasowujemy kolor makijażu do naszej urody i cery. Cieniowane barwy doskonale wyglądają w połączeniu zarówno z intensywnie podkreślonymi ustami, jak również zupełnie delikatną resztą makijażu. Warto tylko zadbać o równowagę w nakładaniu kosmetyku.

A może coś własnego?

Co najczęściej rozczarowuje kobiety, gdy przychodzi do kupowania palet cieni? Przede wszystkim albo mały wybór kolorów w jednym zestawieniu, albo wysoka cena rozbudowanych palet. Często za ceną tą nie idzie również jakość. Tymczasem cienie Nabla to propozycja idealna dla kobiet, które cenią sobie indywidualizm. Okazuje się bowiem, że wystarczy kupić specjalną, magnetyczną paletę z określoną liczbą wolnych miejsc, a dobrać do niej można dowolny kolor cieni. Każdy wkład jest pojedynczy i to my wybieramy, czy będą to jednolite, metaliczne cienie Nabla, czy może raczej coś wielokolorowego albo o stopniowanych odcieniach. W ten sposób każda kobieta, która choć trochę wie, jaki makijaż pasuje do jej urody, jest w stanie stworzyć swój indywidualny zestaw cieni, w którym będzie prezentować się absolutnie najlepiej.