Jak modnie nosić futra?

Futra, niegdyś używane jako odzież ze względów czysto praktycznych, dziś są wyznacznikiem luksusu. Wszystkie ekskluzywne marki odzieżowe dedykowane zarówno mężczyznom, jak i kobietom mają w swojej ofercie nie tylko całe kurtki z futer, ale również i odzież, gdzie są one dodatkami. Nawet jednak najmodniejsze futra trzeba umieć dobrze nosić – sprawdźmy, w jaki sposób. Przede wszystkim w futrach mamy do wyboru dwie ścieżki. Jedną z nich jest umiarkowanie i zachowanie równowagi w dobieraniu stroju. W ten sposób trendy w modzie przemycają futra w formie dodatków, np. kołnierzy przy kurtkach. Drugą furtką są bogato zdobione, najmodniejsze płaszcze, które w całości uszyte zostały z futer zwierząt konkretnych gatunków.

Farbowany lis?

W zasadzie najmodniejsze kurtki w tym sezonie to te, które owszem, wykonane są z futra naturalnego, ale dodatkowo… zostały zafarbowane! Takie farbowane lisy, sobole czy norki bardzo często rzucają się w oczy, dlatego zdecydowanie są stylizacjami dla odważnych. Jakie kolory można wśród nich znaleźć? Praktycznie wszystkie możliwe, bo bez trudu znajdziemy futra żółte, czerwone czy fioletowe. Często te ostatnie hity wybiegów i projekty znanych marek będą jednocześnie droższe, dlatego są doskonałym wyborem dla osób nie widzących siebie w ubraniach, które nie są zdecydowanie najmodniejsze.

Klasyczne zestawienia

klasyczne futro

Oczywiście istotne miejsce zajmuje również… klasyka. To właśnie najbardziej klasyczne rozwiązania czynią futra tak popularnymi w wieku kręgach. Dla tych, których niekoniecznie interesują najnowsze trendy w modzie, świetnym wyjściem będzie zainwestowanie w naturalne futra w ich pełnej luksusowej elegancji krasie. Chodzi tutaj przede wszystkim o futra naturalne bez farbowania, dostępne w klasycznych krojach, ale również o odzież z dodatkami futrzanymi. To drugie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku osób ceniących sobie subtelne dodatki, a nieprzekonanych do noszenia futer w pełnej krasie.

Szykowne dodatki

Niezwykle istotne w ostatnich sezonach okazują się być odpowiednio dobrane dodatki. W ten sposób ekskluzywna odzież to nie tylko to, co widzimy na pierwszy rzut oka, ale również subtelne uzupełnienia wszystkich kreacji dostępnych w domach mody najbardziej cenionych marek. Sprawdzony sklep z futrami http://furs-outlet.com/pl daje każdemu świetną okazję do skompletowania całego stroju opartego na wygodzie, zaletach i modnym wyglądzie futer naturalnych. W ten sposób możemy znaleźć takie stylizacje, które odpowiadają naszym potrzebom, gustom oraz aurze, do której potrzebujemy okryć.