Najmodniejsze buty sportowe

Od wielu lat możemy zaobserwować, że buty sportowe coraz częściej są elementem stroju codziennego. Już dawno przestaliśmy traktować je wyłącznie jako obuwie treningowe i włączyliśmy je do codziennych stylizacji.

Dlaczego tak się stało? Przede wszystkim dlatego, że takie buty są bardzo wygodne, w przeciwieństwie do innych modeli. Drugim powodem jest coraz większa ilość modeli, które nie przypominają już klasycznych trampek, czy butów rodem z sali treningowej. Do wyboru mamy całą gamę modeli w różnych fasonach i kolorach. Dla przykładu, czarne sneakersy z powodzeniem możemy włączyć do nieco bardziej eleganckiej stylizacji. Kolejnym plusem jest fakt, że takie obuwie może także służyć do treningów, zwłaszcza tych rowerowych.

Aktywność fizyczna

Czarne sneakersyWybór butów o sportowym charakterze również musi być dobrze przemyślany. Każda kobieta chce, żeby jej obuwie było nie tylko wygodne, ale również modne. Co będzie trendy w najbliższych sezonach?

Klasyka zawsze w modzie

Na pierwszym planie jest jak zwykle nieśmiertelna klasyka. Na pierwszym miejscu znajduje się kolor - tutaj najbardziej uniwersalna jest oczywiście czerń. Czarne sneakersy możemy zestawiać z dowolnymi ubraniami, ponieważ pasują niemal do wszystkiego. Podobnie jest z obuwiem o białej barwie lub w odcieniach szarości. Klasyczne modele są nieśmiertelne, dlatego zawsze znajdą swoje wielbicielki. Klasyka to bezpieczny wybór, dlatego jeśli nie czujemy się zbyt pewnie w doborze butów, możemy śmiało stawiać właśnie na takie modele.

Nowy sezon

W najbliższym sezonie wiosenno letnim królować będą kolorowe buty. Nie oznacza to, że nasze czarne sneakersy powinnyśmy zamienić na nowy model. Czarne obuwie możemy ożywić za pomocą kolorowych sznurowadeł. Pamiętajmy, że jaskrawe odcienie nie będą tym razem królowały na wybiegach. Najmodniejsze będą takie kolory jak mięta, róż, czerwień, niebieski. Hitem staną się również połączenia kolorystyczne, zwłaszcza na linii podeszwa-cholewka. Dopuszczalne będą silne kontrasty, np. biały z czerwonym, żółty z niebieskim etc.