Zalety doklejanych rzęs

Pomimo tego, że para sztucznych, doklejanych rzęs posiada niemałą cenę, warto, aby taki zestaw posiadać w swojej kosmetyczce. Wiele kobiet nie lubi pojęcia ,,sztuczne rzęsy’’, ponieważ efekt końcowy naszego makijażu ma być wykonany jak najbardziej naturalnie. W dzisiejszym artykule przedstawimy Wam zalety posiadania sztucznych rzęs w przeciwieństwie do sklejającej się maskary.

Szybki efekt

Produkty do przedłużania rzęs

Sztuczne rzęsy to produkt, który możemy zaaplikować w bardzo krótkim czasie. Zdecydowanie wystarczy minuta lub mniej na odpowiednie umieszczenie ich na naszej powiece. Jest to o wiele szybsze, w porównaniu do tuszu do rzęs, który trzeba nakładać kilkakrotnie, aby otrzymać zamierzony efekt wydłużenia oraz objętości naszych włosków.

Łatwa aplikacja

W pudełku ze sztucznymi rzęsami bardzo często zawarty jest specjalny klej, którym umocujemy doklejane rzęsy do tych na naszej powiece. Wystarczy równomiernie rozłożyć go na linii sztucznych rzęs i przyłożyć produkt w określone miejsce. Aby to precyzyjnie oraz łatwo wykonać, należy użyć pęsety, którą sprawnie przymocujemy rzęsy. W przeciwieństwie do tuszu do rzęs nie musimy się martwić o to, aby nasze rzęsy się nie sklejały przy każdym mrugnięciu oka. Poza tym używając maskarę, bardzo często można się ubrudzić ciężkim do zmycia tuszem, który bardzo szybko może zniszczyć wykonany przez nas makijaż twarzy.

Szeroki wachlarz sztucznych rzęs

Bardzo często kobiety martwią się, że ich sztuczne rzęsy będą widoczne i nie będą pasować do ich naturalnego makijażu. W sklepach znajdziesz ogromny wybór doklejanych rzęs, ze względu na długość, gęstość, liczbę włosków czy rodzaj ich rozmieszczenia. Bardzo wiele modeli wygląda naturalnie, przez co trudno je odróżnić na powiece, czy są to prawdziwe, czy sztuczne rzęsy. Znajdą się również te, które nadadzą się do ozdoby na imprezy przebierane, które kupimy w bardziej karykaturalnej formie i kształcie.

Długotrwały efekt

Dobrze przyklejone rzęsy będą trzymać się bardzo długo oraz nie pozwolą, aby zsunęły się z Twoich oczu bez Twojego pozwolenia. Natomiast tusz do rzęs w bardzo łatwy sposób możemy rozmazać czy to przez krople deszczu, czy przypadkowe przesunięcie dłoni po naszych oczach.

Łatwy demakijaż

Sztuczną parę rzęs wystarczy odpowiednio chwycić w miejscu ich zakończenia oraz delikatnie pociągnąć, aby mogły zsunąć się z Twoich powiek. Niestety w przypadku zmywania tuszu z naszych rzęs nie jest tak proste oraz wygodne. Do tego zabiegu niezbędne jest posiadanie lusterka oraz wacików i płynu do makijażu. Czasem 3 lub 4 płatki wacików nie starczą, aby całkowicie zmyć produkt z naszych oczu. Do wypróbowania sztucznych rzęs, polecamy model, jakim jest rzęsy Mink na stronie https://kbarth.pl/pol_m_Produkty-do-przedluzania-rzes_Rzesy-Mink-151.html.