Trend na dobrą modę

Moda damska ma to do siebie, że podobnie jak kobieta, bardzo lubi się zmieniać. Nie boi się zaskakiwać i chce być podziwiana przez wszystkich. W tym sezonie również nie może być inaczej.

Wygodne puchówki i futra dla odważnych

Jak przystało na jesień i zimę nie może zabraknąć najnowszych trendów w kwestii kurtek czy płaszczy. Tym razem hitem numer jeden jest kurta puchowa, która jest nie tylko funkcjonalna i idealna na co dzień, do pracy czy do szkoły. Teraz można łączyć ją również ze stylizacjami wieczorowymi, sukienkami i strojami wyjściowymi. Jeżeli chodzi o nakrycia wierzchnie to dużym zainteresowaniem cieszą się też futra i to różnokolorowe, aczkolwiek jest to już propozycja dla bardziej odważnych pań.

Wygodny aksamit i urocze falbany

Czymś nowym jest obecność aksamitu i weluru, z których wykonane mogą być zarówno spodnie, spódnice, bluzki, sukienki czy inne elementy odzieży. W tym sezonie można go wykorzystać na użytek codzienny jak i na wielki wyjście, wszystko w zależności od tego z czym go zestawimy. Absolutnym must have jest też bluzka z falbanami, najlepiej pokaźnymi, a nawet jeszcze z bufkami lub wiązana z tyłu na wysokości karku grubą tasiemką. Takie detale dodają uroku i romantyzmu.

Czarne koronki i ciekawe barwy

Moda damska nie lubi stagnacji, więc stale obserwujemy kolejne propozycje, czasami znikają one, po czym pojawiają się znowu. Tak jest z koronkami, chociaż tym razem chodzi o czarne, eleganckie i stylowe koronki, głównie w stylizacjach wieczorowych. Widoczne są one nie tylko w bluzkach, ale również w sukienkach oraz w spódnicach. Nie sposób nie zauważyć również kolorów, które obecnie dominują w sklepach z odzieżą. Jest to nie tylko khaki, które spotkamy w wielu wydaniach, ale także bordo oraz jego różne odmiany ceglasty, buraczkowy oraz wiele innych. Nie zabraknie również wszelkiej maści kolorów pastelowych, od łagodnych róży po soczyste niebieskie barwy. Trendy trendami, ale najważniejsze, żeby moda dawała nam radość i satysfakcję oraz zadowolenie z samej siebie i swojego wyglądu. Przede wszystkim to my musimy czuć się dobrze w danej stylizacji i cieszyć się tym, co mamy na sobie.