Vices dla całej rodziny

Stare angielskie przysłowie mówi, że najwygodniejsze są stare buty. Może i tak - rozchodzone, zdążyły przyjąć kształt naszej stopy. Ale każde stare buty były kiedyś nowymi butami i każde stare buty trzeba kiedyś w końcu wymienić na kolejne. Momentem, w którym najczęściej decydujemy się na zakup nowej pary obuwia jest zmiana sezonu - z letniego na zimowy i z zimowego na letni. O ile obuwie letnie spełnia przede wszystkim funkcję estetyczną, o tyle zimowe buty muszą chronić nasze stopy przed zimnem, wodą i… oblodzonymi chodnikami. Idealne okazują się buty Vices.

modne buty vicesDla niej

Ona chce zawsze pięknie wyglądać. Ale zimą zależy jej także na solidnej podeszwie i dobrym ociepleniu. Nikt nie chce złapać przeziębienia z powodu nieodpowiedniej pary butów! Dlatego w wyborze obuwia kieruje się kilkoma wyznacznikami - modnym fasonem, materiałami wysokiej jakości, jak chociażby naturalna skóra i odpowiednim zabezpieczeniem przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Wszystkie te cechy posiadają buty Vices. W ofercie marki znaleźć można zarówno eleganckie, wysokie kozaki, casualowe, bezkompromisowe trapery czy niezwykle ciepłe i miękkie botki na płaskiej podeszwie. A wszystko to w połączeniu z ogromnym wyborem kolorów i fasonów. I w atrakcyjnych cenach!

Dla niego

Ma być prosto i wygodnie. Buty na niego muszą także być niezwykle wytrzymałe, by dorównać mu kroku podczas codziennego zabiegania i pracy. Odpowiednio się prezentować, ale i być niezwykle wygodne. W ofercie zimowych butów Vices znajdziemy zarówno męskie botki, jak i trapery. Te pierwsze to idealny, zimowy odpowiednik półbutów - eleganckie, wykonane z naturalnej skóry, w najbardziej uniwersalnych kolorach czerni i bieli. Sprawdzą się zarówno do jeansów, jak i bardziej oficjalnych stylizacji. idealne na co dzień - do pracy, na weekendy, wypady ze znajomymi. Trapery, zdecydowanie bardziej casualowe, to świetna propozycja dla tych, którzy sporo pracują w terenie. Niezwykle wytrzymałe buty Vices na grubej podeszwie również wykonane są ze skóry i dostępne są w kilku modnych kolorach - czerni, żółtym i kolorze kawy z mlekiem.

Dla dziecka

Jeśli chodzi o obuwie dla dziecka, to nie ma mowy o żadnych kompromisach. Takie buty muszą być wytrzymałe, aby przetrwać nawet najbardziej szalone zabawy na śniegu czy w kałuży i służyć dziecku przez całą jesień i zimę, a kiedy dziecko już z nich wyrośnie, by mogły zostać przekazane kolejnemu pokoleniu. Dziecięce buty Vices chronią przed chłodem i wodą, pozwalając naszemu dziecku na największe harce bez strachu przed zniszczeniem, czy… przeziębieniem.